Friday, 20 April, 2018 | جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۳:۵۰ چاپ خبر

به گزارش و نقل از روابط عمومی شهرداری سوالات شهروندان که از طریق سامانه پیام کوتاه و پورتال شهرداری مطرح شده است توسط سرپرست شهرداری جناب مهندس هادی بروایه به آنها پاسخ داده شد. س (۱) سلام چرا آسفالت ورودی شهر خراب شده و برای درست کردن آن اقدام نمی کنید؟ پاسخ مهندس بروایه باسلام […]

به گزارش و نقل از روابط عمومی شهرداری سوالات شهروندان که از طریق سامانه پیام کوتاه و پورتال شهرداری مطرح شده است توسط سرپرست شهرداری جناب مهندس هادی بروایه به آنها پاسخ داده شد.

س (۱) سلام چرا آسفالت ورودی شهر خراب شده و برای درست کردن آن اقدام نمی کنید؟

پاسخ مهندس بروایه باسلام و درود خدمت شما شهروندگرامی آسفالت ورودی شهر در واقع که همان جاده اصلی است به عهده اداره راه و ترابری می باشد بدون اجازه اداره راه حق دخل و تصرف را نداریم.

 

س(۲)باسلام و خدا قوت چرا نسبت به فضای سبزی و احداث پارک تفریحی اقدام نمی کنید؟

پاسخ مهندس بروایه باسلام و تحیت به شما شهروندمحترم در خصوص احداث پارک به علت نبود زمین جهت ساختن پارک و نبود منابع مالی کافی جهت خرید زمین از انجام آن عاجز مانده ایم.

 

س(۳)سلام اکثر خیابان ها نام گذاری نشده و آنهایی که نام گذاری شده اند از زمان دهیاری می باشد؟

پاسخ مهندس بروایه باسلام و درود به شما شهروند عزیز لایحه جهت نام گذاری خیابان ها تقدیم  شورای شهر شده و تصویب ودر حال پیگیری می باشد.

 

س(۴)باسلام و خسته نباشید سوال من چرا اکثر فعالیتها و عملکرد شما روی مسائل عمرانی می باشد یعنی اهمیت بیشتری میدهید و نسبت به مقوله مهم فرهنگی و اجتماعی کمتر توجه میکنیدبا اینکه شهر تازه تاسیس ومسلتزم فرهنگ سازی می باشد؟ باتشکر

پاسخ مهندس بروایه باسلام و درودخدمت شما شهروند بزرگوار بخاطر اینکه بودجه پیش بینی شده برای مسائل فرهنگی در حیطه و محدویت شهرداری و تخصیص اعتبار کم بوده و چون شهر جدید التاسیس می باشد بیشتر اعتبارات جذب و اختصاص به مسائل عمرانی می باشد.

 

س(۵)سلام چرا آیلند ورودی خود را تا منازل جدید التاسیس احداث نشده و دراین قسمت روشنایی وجود ندارد؟

پاسخ مهندس بروایه علیکم سلام شهروند محترم چون شهرداری مجاز به هزینه و اعتبارات در محدوده شهر طبق طرح هادی می باشدو منازل جدیدالتاسیس در طرح هادی شهری نمی باشند.

 

در پایان پاسخ به سوالات شهروندان مهندس بروایه،  از مردم فهیم و نجیب  ومسولیت شناس شهرکوت تشکر کردند وی افزودن همواره منتظر سوالات انتقادات و پیشنهادات شهروندان هستیم

نویسنده : ابراهیم
تاریخ : ۱۱ مهر ۱۳۹۴
ساعت : ۱۳:۳۷:۱۴

با سلام و خسته نباشید خدمت مهندس بروایه محترم.
در مورد کسانی که در آزمون شهرداریهای جدید تاسیس قبول شدن در شهرداری کوت سید نعیم داشتم. بعد از گزراندن بقیه مراحل استخدام چه موقع در شهرداری کوت سید نعیم بکار گرفته میشوند. امکانشوجود داره کسی پی گیری کند . با تشگر

طراحی و پشتیبانی : عصر دیجیتال پارسیان
© 2013 هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد و کلیه حقوق مادی و معنوی برای پورتال شهرداری کوت سید نعیم محفوظ میباشد.